Aktuality
Zveřejněno 14. 9. 2022 424
Dotace
na výsadbu stromů v ulici K Sibřině
- Žádost o dotaci na výsadbu 22 ks javoru mléč v zeleném pásu podél komunikace K Sibřině byla podpořena a získali jsme tak dotaci ve výši 132.000,- Kč od Nadace Partnerství.
- Výsadbu bude realizovaná se zapojením veřejnosti ještě letos na podzim.
- Zároveň byla podána žádost o proplacení dotace na výsadbu stromů na hrázi Mlýnského rybníka a u zastávky Za Mlýnem.